2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

ötvös andrea - Válaszolok
2011.03.31 - 10:02
ötvös andrea - vendég

Sziasztok. Segítsetek légyszi, hogy a gel-lack, polish gel-t lehet e higítani valamivel?? Köszcsi: Andees

2011.03.31 - 09:37
Karsai Barbara
Válasz Lőrincz-Turcsoki Andrea - 2011. március 31., csütörtök 08:04 üzenetére

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy szerintetek a mani tip fedésekor easy off helyett használhatom-e a gel-lac cleart? köszi előre is!!

Szerintem simán. Ha arra gondolsz, akkor a géllac-nál is használhatsz easy off-ot, szóval mani tip-nél, ami ugyancsak leoldható, miért is ne. Persze ez az én meg látásom, de szerintem alkalmazható.

2011.03.31 - 09:24
Molnár Zsuzsa
Válasz Fodor Mari - 2011. március 30., szerda 15:48 üzenetére

Sziasztok! szerintetek sajat korom erositesere alkalmas e az C.N.Xtrem epito zsele?

Szerintem inkább az easy off vagy a gumi zselé.

Lőrincz-Turcsoki Andrea - Válaszolok
2011.03.31 - 08:04
Lőrincz-Turcsoki Andrea - törölt felhasználó

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy szerintetek a mani tip fedésekor easy off helyett használhatom-e a gel-lac cleart? köszi előre is!!

2011.03.30 - 15:48
Fodor Mari

Sziasztok! szerintetek sajat korom erositesere alkalmas e az C.N.Xtrem epito zsele?

2011.03.30 - 07:05
Karsai Barbara

Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segített.

2011.03.29 - 14:33
Crystal Nails
Válasz Karsai Barbara - 2011. március 28., hétfő 18:13 üzenetére

Géllac-al kapcsolatban még annyi lenne a kérdésem, hogy csak savmentes primer mehet-e alá? Illetve, hogy ugye közvetlenül áztatás után (Mani- pedi)nem lehet felrakni igaz? Az azt követő napot mehet-e már géllac?

Szia Barbara! A GEl-LAc színekkel is ugyanúgy díszíthetsz, mint a színes zselékkel. Savmentes primert tehetsz a körömre előkészítésnél és valóban, áztatásos manikűr után közvetlen nem javallott a Gel-Lac, mivel a köröm megszívja magát vízzel.

2011.03.28 - 19:17
Molnár Zsuzsa
Válasz Karsai Barbara - 2011. március 28., hétfő 18:13 üzenetére

Géllac-al kapcsolatban még annyi lenne a kérdésem, hogy csak savmentes primer mehet-e alá? Illetve, hogy ugye közvetlenül áztatás után (Mani- pedi)nem lehet felrakni igaz? Az azt követő napot mehet-e már géllac?

Hát én csak savmenteset szoktam, a kormosnapon is így mondták. Áztatás után?...hm..úgy tudom, nem jó áztatás után kormot építeni, gondolom ez vonatkozik a gel-lakkra is, mert akkor megszívja magát a korom vízzel és felválást okozhat, de erre talán a CN-esek jobban tudják a választ. Az is lehet, hogy egy pár perc nem árt, de akkor szerintem kell a savmentes primer is, hogy dehydratáld a kormot....nem tudom :-)félrevezetni nem akarlak.

2011.03.28 - 18:13
Karsai Barbara

Géllac-al kapcsolatban még annyi lenne a kérdésem, hogy csak savmentes primer mehet-e alá? Illetve, hogy ugye közvetlenül áztatás után (Mani- pedi)nem lehet felrakni igaz? Az azt követő napot mehet-e már géllac?

2011.03.28 - 18:09
Karsai Barbara

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár