2024. szeptember 8. - Mária, Adrienn napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Műkörömépítés fórum

A műkörömépítés titkai, kapcsolódó kérdések, válaszok

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 3672 db

Műkörömépítés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.03.03 - 14:23
Crystal Nails
Válasz Kovács Jessica - 2011. március 3., csütörtök 13:31 üzenetére

Sziasztok! A CN .-es Gumi zselém miközben építettem egy körmöt az üvegcsében a tetején egy réteg megkötött. Pedig se napfény nem volt, se huzat, se UV lámpa a közelben. Így körülbelül most a negyede elfogyott..... Tudtok valami magyarázatot?

Vannak olyan asztali lámpák és olyan erős fényű izzók, amiknek a fénye alatt szintén kötnek a zselék. Valószínűleg ez lehet a probléma, ha az UV fényt, napfényt kizártad. A nálunk kapható asztali lámpa úgy lett kialakítva és olyan izzó van benne, ami alatt nem kötnek az anyagok.

2011.03.03 - 14:21
Crystal Nails
Válasz Kovács Jessica - 2011. március 3., csütörtök 09:50 üzenetére

Sziasztok! Az Xtreme Titánum zseléhez mely fehér illetve színes zseléket lehet használni? Porcelános körömbe csillámport hogyan építek? Mert ahogy ütögetem az anyagot, lesöpröm fel a csillámpor nagy részét, illetve eltolom a helyéről?!

Szia! Titánium zselét bármilyen építő zselével is színes zselével használhatod. Csillámpor helyett pedig a csillámos, színes porcelánt javaslom, amibe megfelelő arányban megfelelő mennyiségben található.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.03.03 - 14:09
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Kovács Jessica - 2011. március 3., csütörtök 09:50 üzenetére

Sziasztok! Az Xtreme Titánum zseléhez mely fehér illetve színes zseléket lehet használni? Porcelános körömbe csillámport hogyan építek? Mert ahogy ütögetem az anyagot, lesöpröm fel a csillámpor nagy részét, illetve eltolom a helyéről?!

Szia! Szerintem titániumhoz bármit rakhatsz (fehér ill.színes zselét is akármit...)

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.03.03 - 14:08
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Kovács Jessica - 2011. március 3., csütörtök 13:31 üzenetére

Sziasztok! A CN .-es Gumi zselém miközben építettem egy körmöt az üvegcsében a tetején egy réteg megkötött. Pedig se napfény nem volt, se huzat, se UV lámpa a közelben. Így körülbelül most a negyede elfogyott..... Tudtok valami magyarázatot?

Szia! Ez számomra érthetetlen...hogy érted azt,hogy megkötött?

2011.03.03 - 13:33
Kovács Jessica
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. március 3., csütörtök 11:02 üzenetére

mi a véleményetek erről? http://iwiw.hu/pages/listing/listing.jsp?listingID=13648110

Hát.... inkább egy tanárhoz mennek az emberek tanulni, de ki tudja..

2011.03.03 - 13:31
Kovács Jessica

Sziasztok! A CN .-es Gumi zselém miközben építettem egy körmöt az üvegcsében a tetején egy réteg megkötött. Pedig se napfény nem volt, se huzat, se UV lámpa a közelben. Így körülbelül most a negyede elfogyott..... Tudtok valami magyarázatot?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.03.03 - 11:03
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. március 3., csütörtök 11:02 üzenetére

mi a véleményetek erről? http://iwiw.hu/pages/listing/listing.jsp?listingID=13648110

legfőképp az utolsó pár sorról?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.03.03 - 11:02
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

mi a véleményetek erről? http://iwiw.hu/pages/listing/listing.jsp?listingID=13648110

2011.03.03 - 09:50
Kovács Jessica

Sziasztok! Az Xtreme Titánum zseléhez mely fehér illetve színes zseléket lehet használni? Porcelános körömbe csillámport hogyan építek? Mert ahogy ütögetem az anyagot, lesöpröm fel a csillámpor nagy részét, illetve eltolom a helyéről?!

2011.03.02 - 09:03
Crystal Nails
Válasz EDO - 2011. március 1., kedd 15:35 üzenetére

Akkor a szabad szél felöl csak minimálisan lehet reszelni igaz?Mivel akkor lereszelem az lezárt részt!

Edit, először formára kell reszelni a körmöket és utána felvinni a Gel-Lacot. A Gel-Lacot utána már nem kell reszelni, mivel ezzel az anyaggal nem erősítesz körmöt, lakkozás szerűen, nagyon vékony rétegben kell felvinni. Így nincs rajta mit reszelni, hiszen annyira vékonyan kell felvinni, hogy nem tud egyenetlen lenni. A körömlakkot sem reszeljük. És igen, ha utána reszelsz, akkor le fog pattogni, mivel ezt a lezárást megbontod.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár