2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2012.01.18 - 05:43
Kovács Tünde

Kedves ADMIN! Most bogarásztam bővebben és feltűnt hogy az egyik step-by step sorozatot 2-szer küldtem el( jégtörő, jégvarázs), viszont 4 db sorozat hiányzik. Ezeket december eleje-közepe fele tettem fel. Ha gondoljátok, egyiket töröljétek a dupla feltöltésből.A többit meg... Köszi.

2012.01.18 - 05:33
Kovács Tünde

Szia ADMIN. Érdeklődés szinten kérdezem, hogy mikorra tervezitek a pontbeváltós termékek bővítését?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2012.01.12 - 18:44
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz szigyarto izabella - 2012. január 12., csütörtök 08:01 üzenetére

lemaradtam valamiről? nekem nem esik le,h miről van szó :) amugy a google chrome-al fut nálam is legjobban ez a lap

írtam privit is más témában!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2012.01.12 - 18:34
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz szigyarto izabella - 2012. január 12., csütörtök 08:01 üzenetére

lemaradtam valamiről? nekem nem esik le,h miről van szó :) amugy a google chrome-al fut nálam is legjobban ez a lap

Szia..csak szóvá tettük Andival, hogy az egyik kedves kolléga minden nap feltölti ugyan azt a 4 képet...és elég zavaró, hogy minden nap amikor megnézném a friss képeket akkor mindig az övéit kell nézni... A másik meg amit te is észrevettél az a hölgyemény aki egy szavanként küld el 10 hozzászólást egy kép alá csak, hogy letudja a havi pontokat...

2012.01.12 - 09:40
Administrator
Válasz Szabó Ibolya - 2012. január 11., szerda 13:58 üzenetére

Sziasztok. Most regiztem fel, de nem tudom hol tudok itt feltölteni képet! Segítséget kérek. Köszönöm

Ibolya! Megoldódott a problémád?

2012.01.12 - 08:01
szigyarto izabella
Válasz Andrea K Szamosi - 2012. január 11., szerda 18:55 üzenetére

Szia...csak a havi első 5 képért jár pont..és akire te gondolsz minden nap feltölti azt a pár képet...fogalmam sincs miért, már gondolkodtam azon, hogy megkérdezem tőle...de nem tettem mert azt hittem csak nekem tűnt fel és csak engem zavar... pláne azért mert én ebben a hónapban még egy képet sem tudtam feltölteni mert egy csúf kis hibaüzenet a vége...bezzeg...mások... :( :)

lemaradtam valamiről? nekem nem esik le,h miről van szó :) amugy a google chrome-al fut nálam is legjobban ez a lap

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2012.01.11 - 20:18
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Anda Andrea - 2012. január 11., szerda 19:40 üzenetére

Szia! Akkor most én is megnyugodtam ,hogy nem csak engem zavart! És mért nem tudsz feltölteni?Probálj valami más oldalról belépni(google chrom)

Szia, köszönöm a tippet...letöltöttem , futtattam és yeeee...működik :) Sikerült feltöltenem pár képet :) És elég jónak tűnik ez a Chrome :) Sokkal gyorsabb mint a firefox-om :) Lehet átállok erre :) Köszi még 1x , xxx

2012.01.11 - 19:40
Anda Andrea
Válasz Andrea K Szamosi - 2012. január 11., szerda 18:55 üzenetére

Szia...csak a havi első 5 képért jár pont..és akire te gondolsz minden nap feltölti azt a pár képet...fogalmam sincs miért, már gondolkodtam azon, hogy megkérdezem tőle...de nem tettem mert azt hittem csak nekem tűnt fel és csak engem zavar... pláne azért mert én ebben a hónapban még egy képet sem tudtam feltölteni mert egy csúf kis hibaüzenet a vége...bezzeg...mások... :( :)

Szia! Akkor most én is megnyugodtam ,hogy nem csak engem zavart! És mért nem tudsz feltölteni?Probálj valami más oldalról belépni(google chrom)

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2012.01.11 - 18:55
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Anda Andrea - 2012. január 11., szerda 18:02 üzenetére

T.Admin.! Mért lehet egyeseknek, sokszor naponta kétszer is, ugyanazt az izléstelen körmöket felrakni(gondolom a pontokért)Ezt esetleg nem lehet valahol limitálni,vagy egy bizonyos ismételt képfeltölés után nem kapna pontot!Én is szertném a pontjaimat szaportani,de nincs pofám állandoan ugyanazokat felrakni.

Szia...csak a havi első 5 képért jár pont..és akire te gondolsz minden nap feltölti azt a pár képet...fogalmam sincs miért, már gondolkodtam azon, hogy megkérdezem tőle...de nem tettem mert azt hittem csak nekem tűnt fel és csak engem zavar... pláne azért mert én ebben a hónapban még egy képet sem tudtam feltölteni mert egy csúf kis hibaüzenet a vége...bezzeg...mások... :( :)

2012.01.11 - 18:02
Anda Andrea

T.Admin.! Mért lehet egyeseknek, sokszor naponta kétszer is, ugyanazt az izléstelen körmöket felrakni(gondolom a pontokért)Ezt esetleg nem lehet valahol limitálni,vagy egy bizonyos ismételt képfeltölés után nem kapna pontot!Én is szertném a pontjaimat szaportani,de nincs pofám állandoan ugyanazokat felrakni.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár