2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2012.01.11 - 14:24
szigyarto izabella
Válasz Szabó Ibolya - 2012. január 11., szerda 13:58 üzenetére

Sziasztok. Most regiztem fel, de nem tudom hol tudok itt feltölteni képet! Segítséget kérek. Köszönöm

szi! hát ha vendégként regiztél nem tudsz képet tölteni ha meg körmöskényt akkor a lap bal oldalán van olyan opcio,h adminisztráció és az alatt 5. lehetőség képfeltöltés, adminisztráció. szóval ott

2012.01.11 - 13:58
Szabó Ibolya

Sziasztok. Most regiztem fel, de nem tudom hol tudok itt feltölteni képet! Segítséget kérek. Köszönöm

Nagy Nikolett - Válaszolok
2012.01.09 - 20:59
Nagy Nikolett - törölt felhasználó
Válasz Administrator - 2012. január 9., hétfő 15:19 üzenetére

Szia Niki! Postai úton nem célszerű a postaköltség miatt. Vagy a viszonteladóknál (http://www.mukorom.hu/mukorom-szakuzletek) vagy a Körömfutárnál tudod beváltani, amikor legközelebb arra jár (www.koromfutar.hu). Kérlek, hogy nyomtasd ki hozzá a csekket, amit "vásárlás" során kiad a gép.

Köszönöm a válaszod! A körömfutár lesz akkor nekem a legegyszerűbb! :) Niki

2012.01.09 - 15:50
szigyarto izabella
Válasz Administrator - 2012. január 9., hétfő 15:21 üzenetére

Hát ez igazán jó hír :)

google chrome-al meg száguld :) köszi a tippet :)

2012.01.09 - 15:21
Administrator
Válasz szigyarto izabella - 2012. január 9., hétfő 07:46 üzenetére

köszönöm szépen, próbálkozom bőngészó váltással, ám időközben sokat javult a helyzet.

Hát ez igazán jó hír :)

2012.01.09 - 15:20
Administrator
Válasz Dajka Dóra - 2012. január 9., hétfő 10:38 üzenetére

Kedves Adminisztrator!Nem ír semmilyen hibaüzenetet csak egyszerűen nem tölti fel ,csak azt írja hogy kapcsolódik és utána se semmi!

Szia! Kérlek küldd el a képet, amit fel akartál tölteni, hogy megnézzem mi lehet a baj (info@mukorom.hu). A többit priviben.

2012.01.09 - 15:19
Administrator
Válasz Nagy Nikolett - 2012. január 9., hétfő 10:55 üzenetére

Sziasztok! A hűségpontokból vett ajándékot hogy juttatják el hozzám? Postai úton, posta költséggel? Vagy ez hogyan működik? Köszi a válaszokat előre is! Niki

Szia Niki! Postai úton nem célszerű a postaköltség miatt. Vagy a viszonteladóknál (http://www.mukorom.hu/mukorom-szakuzletek) vagy a Körömfutárnál tudod beváltani, amikor legközelebb arra jár (www.koromfutar.hu). Kérlek, hogy nyomtasd ki hozzá a csekket, amit "vásárlás" során kiad a gép.

Nagy Nikolett - Válaszolok
2012.01.09 - 10:55
Nagy Nikolett - törölt felhasználó

Sziasztok! A hűségpontokból vett ajándékot hogy juttatják el hozzám? Postai úton, posta költséggel? Vagy ez hogyan működik? Köszi a válaszokat előre is! Niki

2012.01.09 - 10:38
Dajka Dóra

Kedves Adminisztrator!Nem ír semmilyen hibaüzenetet csak egyszerűen nem tölti fel ,csak azt írja hogy kapcsolódik és utána se semmi!

2012.01.09 - 07:46
szigyarto izabella
Válasz Administrator - 2012. január 7., szombat 19:12 üzenetére

Szia Izabella! A honlap optimalizálva van, a mérések elég jó adatokat mutatnak. Sokat már nem tudunk tenni. Sok funkció van egy oldalon, tehát egy átlagos teljesítményű gép és egy átlagos internet hozzáférés javasolt. Próbáld meg Google Chrome-val, vagy Firefox-szal, az azért segíthet.

köszönöm szépen, próbálkozom bőngészó váltással, ám időközben sokat javult a helyzet.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár