2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2012.01.07 - 19:12
Administrator
Válasz szigyarto izabella - 2012. január 7., szombat 18:09 üzenetére

sziasztok. Nekem az a gondom,h 1-2 perc után annyira belassul az oldal,h csak. Nem akar betölteni csak nagyon lassan. Nem a legcsúcsabb netem van,de más oldalakkal nincs gond. Ötlet? Operával böngészek. Az lenne a gond? Pl ha bezárom a lapot és visszajövök, akkor is csak pár kattintás tölt be zökkenőmentesen.

Szia Izabella! A honlap optimalizálva van, a mérések elég jó adatokat mutatnak. Sokat már nem tudunk tenni. Sok funkció van egy oldalon, tehát egy átlagos teljesítményű gép és egy átlagos internet hozzáférés javasolt. Próbáld meg Google Chrome-val, vagy Firefox-szal, az azért segíthet.

2012.01.07 - 18:09
szigyarto izabella

sziasztok. Nekem az a gondom,h 1-2 perc után annyira belassul az oldal,h csak. Nem akar betölteni csak nagyon lassan. Nem a legcsúcsabb netem van,de más oldalakkal nincs gond. Ötlet? Operával böngészek. Az lenne a gond? Pl ha bezárom a lapot és visszajövök, akkor is csak pár kattintás tölt be zökkenőmentesen.

2012.01.07 - 12:55
Administrator
Válasz Dajka Dóra - 2012. január 6., péntek 10:09 üzenetére

Sziasztok! Én sem tudok feltölteni képet már napok óta!Mit csináljak?

Dóri! Kérlek, hogy küldd át a hibaüzenetet (amit a gép kiír) az info@mukorom.hu -ra. Köszönöm!

2012.01.06 - 10:09
Dajka Dóra

Sziasztok! Én sem tudok feltölteni képet már napok óta!Mit csináljak?

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2012.01.05 - 20:01
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Administrator - 2012. január 4., szerda 19:37 üzenetére

Szia Andi! Nem változott semmi. Nem ír hibaüzenetet? Kérlek, hogy küldj át egy feltöltendő képet és a belépési jelszavadat az info@mukorom.hu -ra. Köszönöm!

továbbra sem tudok feltölteni...de majd holnap próbálkozom újra :)

2012.01.04 - 19:37
Administrator

Szia Andi! Nem változott semmi. Nem ír hibaüzenetet? Kérlek, hogy küldj át egy feltöltendő képet és a belépési jelszavadat az info@mukorom.hu -ra. Köszönöm!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2012.01.04 - 19:32
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

Kedves Admin... napok óta nem tudok képet feltölteni :( Esetleg van valami ötleted mi lehet a baj??

Miskolczi Mónika - Válaszolok
2012.01.02 - 19:14
Miskolczi Mónika - vendég

Mindenkinek B.U.É.K !!!!!!!!

Fodor-Jordáki Adrienn

Köszönöm szépen a segítséget! :) Már írok is :D

2011.12.30 - 19:56
Administrator
Válasz Fodor-Jordáki Adrienn - 2011. december 30., péntek 08:38 üzenetére

Sziasztok, mit tudok kezdeni, ha már régebben és most is írtam az info@nails.hu-ra a képfeltöltés miatt, de még mindig semmi sem változott? Előre is köszi a segítséget :)

Kedves Adrienn! Elbizonytalanodtam. info@nails.hu -t írtál. Azok a levelek nem hozzánk jönnek. Utánanéztem és nem találtam levelet Tőled. Kérlek, hogy az info@mukorom.hu -ra írj.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár