2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.12.30 - 16:57
Móni
Válasz Fodor-Jordáki Adrienn - 2011. december 30., péntek 08:38 üzenetére

Sziasztok, mit tudok kezdeni, ha már régebben és most is írtam az info@nails.hu-ra a képfeltöltés miatt, de még mindig semmi sem változott? Előre is köszi a segítséget :)

Szia! Próbálj meg újra írni nekik, hátha valami miatt átsiklottak a leveled fölött. Nem hiszem, hogy szándékosan nem válaszolnak. Hátha most sikerül. Sok szerencsét! :-)

Fodor-Jordáki Adrienn

Sziasztok, mit tudok kezdeni, ha már régebben és most is írtam az info@nails.hu-ra a képfeltöltés miatt, de még mindig semmi sem változott? Előre is köszi a segítséget :)

2011.12.24 - 16:29
R. ERIKA

Sziasztok Én ezuton szeretnék minden kedves koleginának és persze az oldal LÉTREHOZÓJÁNAK ÉS SZPONZORÁNAK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNNI!!!!!

2011.12.02 - 05:54
Kovács Tünde

Sziasztok mindenkinek, köszönöm a kedves szavak MÖGÖTTI jóindulatot.... a hüségpontos termékek szupik, tényleg, de személy szerint nekem eme termékek az évek alatt összegyűltek. Ezen az oldalon kezdők és "ó" körmösök is megfordulnak. Nyilván más a felszereltség. Én szívesen felszaladok ide a csajokhoz, de nem sértek meg senkit-remélem, sőt pár lánnyal összejárunk. Az, hogy van véleményem, esetleg ötletem...hát ezt majd ezentúl ccsak a körömdíszítésben éljem ki...??? na neeeeeeeee Géllakkom készletben IS van, egy ismerős körmös hölgy kérdését közvetítettem anno... Licitálni is szeretnék, tényleg , az az én kérésem volt éjfél előtt,,,mert aki dolgozik, nehezen kel fel !!!van 3 db 4 csöves lámpám, és a tanfolyamon tavasszal voltam-pont ezen. Ezért most sem tudok licitálni, gondoltam hűségpontos valamicskére beváltanám pontocskáim.sZÉP NAPOT, SOK VENDÉGET MINDENKINEK, Nem rosszindulat vezérelte soraimat, talán egy-két dolgot tisztábban láttok,mivel több az infó, és még valami: mikor én tanultam, az első mondat a tanárnő szájából : körmös-körmös nem szapul.

2011.12.01 - 18:04
szigyarto izabella
Válasz Administrator - 2011. december 1., csütörtök 15:16 üzenetére

Izabella! Továbbítom a kérdésedet a békéscsabai Crystour szervezőjének. Emailban válaszol.

nagyon szépen köszönöm. színes porci készletet szeretnék venni. van lassan 500 pontom beszámítjátok ? :) - természetesen csak vicceltem :) haha

2011.12.01 - 18:01
szigyarto izabella
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. december 1., csütörtök 16:15 üzenetére

Kedves Amin! Hát épp ezt próbáljuk mi is elmondani Tündének akinek először a licit zárásának időpontjával volt problémája most pedig a hűségpontos termékekkel! Úgyhogy nem értetlenkedni akartunk az oldal céljai miatt csak megértetni Tündével, hogy miért csak ilyen "kis értékű" ajándékok vannak a hűségpontos rendszerben...mellesleg nekem még ezek is igen jól jönnének na de vannak akiknek semmi sem jó, ugye kedves Tünde?

Andrea, aki olvas a sorok között :)

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.12.01 - 16:15
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Administrator - 2011. december 1., csütörtök 15:11 üzenetére

Kedves Andrea, Izabella! Ez az oldal nem haszonszerzésről szól. Szeretnénk ha az ide betérő látogató (legyen akár műkörmös szakmabeli, vagy a műköröm iránt érdeklődő kedves vendég) jó érzéssel tudna az oldalakon böngészni, a szakmáról információt kapni, tanulni, vagy megtalálni leendő körmösét.

Kedves Amin! Hát épp ezt próbáljuk mi is elmondani Tündének akinek először a licit zárásának időpontjával volt problémája most pedig a hűségpontos termékekkel! Úgyhogy nem értetlenkedni akartunk az oldal céljai miatt csak megértetni Tündével, hogy miért csak ilyen "kis értékű" ajándékok vannak a hűségpontos rendszerben...mellesleg nekem még ezek is igen jól jönnének na de vannak akiknek semmi sem jó, ugye kedves Tünde?

2011.12.01 - 15:16
Administrator
Válasz szigyarto izabella - 2011. december 1., csütörtök 09:39 üzenetére

szeretnék kérdezni is: pl a most hétvégi Békéscsabai crystour-on lehet majd bevásárolni? a decemberi akciótók ott érvényes? vagy csak a crystouros akció érvényes?

Izabella! Továbbítom a kérdésedet a békéscsabai Crystour szervezőjének. Emailban válaszol.

2011.12.01 - 15:13
Administrator
Válasz Kovács Tünde - 2011. november 30., szerda 13:49 üzenetére

Kedves Administrator :-) Csak tényleg érdeklődés céljából kérdezem, hogy a hűségpontos termékek listája bővítésre kerül-e, s ha igen, mikorra tervezi a cég? Korábban írtátok hogy szó volt már róla... Esetleg közvéleménykutattok ez iránt??? Köszi.

Szia Tündi! Januárban bővül a pontokért vásárolható termékek köre. Azt nem ígérem, hogy 400 pontért Gel-Lac készletet lehet majd kapni :)

2011.12.01 - 15:11
Administrator
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. december 1., csütörtök 14:10 üzenetére

egyet kell értenem Izabellával... az itteni képfeltöltésekkel, hozzászólásokkal nem viszünk mi annyit a CN konyhájára, hogy a jelenleginél értékesebb ajándékokra válthassuk be a pontjainkat... ez van.. marad a licit :)

Kedves Andrea, Izabella! Ez az oldal nem haszonszerzésről szól. Szeretnénk ha az ide betérő látogató (legyen akár műkörmös szakmabeli, vagy a műköröm iránt érdeklődő kedves vendég) jó érzéssel tudna az oldalakon böngészni, a szakmáról információt kapni, tanulni, vagy megtalálni leendő körmösét.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár