2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.12.01 - 14:10
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz szigyarto izabella - 2011. december 1., csütörtök 09:36 üzenetére

szia Tünde. Biztos ez a legfontosabb kérdés a cn-nél most , amikor minden az ünepek előtti készülődésről, akciokról szól. meg különben mér is adnának pontokér annál értékesebb dolgokat, mint amiket eddig is adtak? én is szeretnék gel lak készletet 400 pontért, de nem hiszem,h a cn az itteni aktivitásunkat ilyen módón jutalmazná :) örülj annak, ami van :) meg jó munkát neked és várom az új képeidet :)

egyet kell értenem Izabellával... az itteni képfeltöltésekkel, hozzászólásokkal nem viszünk mi annyit a CN konyhájára, hogy a jelenleginél értékesebb ajándékokra válthassuk be a pontjainkat... ez van.. marad a licit :)

2011.12.01 - 09:39
szigyarto izabella

szeretnék kérdezni is: pl a most hétvégi Békéscsabai crystour-on lehet majd bevásárolni? a decemberi akciótók ott érvényes? vagy csak a crystouros akció érvényes?

2011.12.01 - 09:36
szigyarto izabella
Válasz Kovács Tünde - 2011. november 30., szerda 13:49 üzenetére

Kedves Administrator :-) Csak tényleg érdeklődés céljából kérdezem, hogy a hűségpontos termékek listája bővítésre kerül-e, s ha igen, mikorra tervezi a cég? Korábban írtátok hogy szó volt már róla... Esetleg közvéleménykutattok ez iránt??? Köszi.

szia Tünde. Biztos ez a legfontosabb kérdés a cn-nél most , amikor minden az ünepek előtti készülődésről, akciokról szól. meg különben mér is adnának pontokér annál értékesebb dolgokat, mint amiket eddig is adtak? én is szeretnék gel lak készletet 400 pontért, de nem hiszem,h a cn az itteni aktivitásunkat ilyen módón jutalmazná :) örülj annak, ami van :) meg jó munkát neked és várom az új képeidet :)

2011.11.30 - 13:49
Kovács Tünde

Kedves Administrator :-) Csak tényleg érdeklődés céljából kérdezem, hogy a hűségpontos termékek listája bővítésre kerül-e, s ha igen, mikorra tervezi a cég? Korábban írtátok hogy szó volt már róla... Esetleg közvéleménykutattok ez iránt??? Köszi.

Vargha Brigitta - Válaszolok
2011.11.19 - 18:15
Vargha Brigitta - vendég

Sziasztok!Azok segítségét szeretném kérni akik a Cristal Nails-nél végeztek sikeres Okj tanfolyamot az idei évben.Kidolgozott tételeket keresek orvosi-anyagismeret-munkavédelem-válalkozásism-hez olyanoktól akik szívesen segítőkezet nyújtanának. hugi0911@freemail.hu emailra várom jelzéseteket.Köszönöm

2011.11.19 - 11:15
Ágoston Fanni

Siasztok! Szeretnék némi információt kérni. Hétfőn megyek Halász Virág képzésére, és érdekelne, hogy konkrétan milyen eszközök, illetve anyagok kellenek. Az általános tájékoztatóban levő lista megvan. A suliban kérdeztem, azt mondták, hogy hozzak mindent, ami van, a hiányzókat majd ott megveszem. Azért így hónap végén jó lenne tudni, hogy mégis mire készüljek. Előre is köszönöm :)

2011.11.18 - 05:25
Administrator
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. november 17., csütörtök 17:40 üzenetére

Kedves Admin! A körmösnapos játék 14-én lezárult, mikor lesz kinn a nyertes neve?

Szia Andi! Felkerült.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.11.17 - 17:40
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

Kedves Admin! A körmösnapos játék 14-én lezárult, mikor lesz kinn a nyertes neve?

2011.11.16 - 19:58
Kovács Tünde
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. november 16., szerda 07:18 üzenetére

Kedves Tünde! Szerintem teljesen rendben volt a körmös nap,nekünk tetszett! Ha jól megnézzük ezen az oldalon eddig te csak kötekedtél és követelőztél!Ha nem tetszik a rendszer nem muszáj jelen lenni,nem kötelező!Nem hogy örülnél a lehetőségnek!Én azt teszem! Azt meg te sem gondolhattad hogy a kb.1000 körmös minden kívánságát leseik és teljesítik az előadók! A tanfolyamon megmutatják hogy hogy csinálják a profik! Az meg hogy beszélgetett miért is ne tehetné,talán ők nem állhatnak meg pihenni? Eddig is olvastam a hozzászólásaidat most viszont nem bírtam ki hogy ne szóljak hozzá,miért kell mindig kötekedni és fontoskodni?????????Nem értelek! És ezt most nem sértésnek szántam csak gondoltam ezt nem hagyhatom szó nélkül! Ne legyél rossz indulatú! További szép napot mindenkinek!

Köszönöm kimerítő véleményed, akkor még mellékelem hogy rögtön a kezdésnél látogattam a kalitkába...de igazad van , pihenni is kell!!! Aztán : nem részleteztem a porcelános problémám itt az oldalon, de akkor MOST pontosítok: régebben egy tanfolyamon CN tanártól CN porcit vettem, és szuper virágokat építettem. De elfogyott, és a szaküzletben nem találták ugyan azt, pedig számszerint kerestük :-( vettem hát másik CN port, de ezzel elfolyik a gombócom, és másként reagál az anyag. Tehát ennek szerettem volna utána járni, ill. megtudni melyiket ajánlanák. Mindenféle rosszindulat nélkül. Azért mellékesen megjegyzem hogy több lánnyal -kezdőbbekkel- folytatunk priviben eszmecserét, kérika segítségemet, és együtt voltunk a körmös napon is. Te elmondhatod ezt magadról? Azért utaztam 4000 ft-ért 100 km-t hogy tanuljak, lássak-halljak. És 1 kérdésre választ leljek.A hétvégi csalódás ellenére azt hiszem jeleztem azt is hogy eddig mennyire hasznos és pozitív tapasztalataim voltak.De ne feledjük , üzlet: mi vásárlók vagyunk, és túlkínálat van a cégek között. Marketing / én tanultam ilyet is bibííí/- nyerjen meg az eladó, hogy tőle vegyek!!!

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.11.16 - 15:15
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Móni - 2011. november 16., szerda 14:38 üzenetére

Nagyon köszi :-)

nagyon szívesen :)

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár