2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.11.16 - 14:38
Móni
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. november 16., szerda 13:17 üzenetére

ha teljesen lemész a lap aljára a fekete vonalban találod a súgót.

Nagyon köszi :-)

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.11.16 - 13:17
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Móni - 2011. november 16., szerda 13:05 üzenetére

Valaki megírná nekem, hogyan lehet hűségpontokat szerezni? Előre is köszönöm

ha teljesen lemész a lap aljára a fekete vonalban találod a súgót.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.11.16 - 13:16
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Móni - 2011. november 16., szerda 13:05 üzenetére

Valaki megírná nekem, hogyan lehet hűségpontokat szerezni? Előre is köszönöm

Hűségpontok A mukorom.hu rendszerbe műkörmösként regisztrált felhasználók a rendszerben végzett tevékenységek után hűségpontokat kapnak, így köszönve meg a rendszer iránti hűségüket, illetve egy kis játékosságot lopva a rendszer használatába :) Az összegyűjtött pontokat a felajánlott licittermékekre való licitálások során, illetve a rendszerben felkínált ajándéktárgyak megvásárlására lehet fordítani. Pontok forrása és mértéke Adatlap első kitöltése: 5 pont (egyszeri alkalom) Saját arckép feltöltése a regisztrációs felületen: 10 pont (egyszeri alkalom) Fórum hozzászólás (havi első 10 hozzászólás jutalmazása): 1 pont/hozzászólás Kép kommentálása (havi első 10 hozzászólás jutalmazása): 1 pont/hozzászólás Képfeltöltés (havi első 5 kép jutalmazása): 3 pont/kép Műkörmös kolléga meghívása a rendszerbe (Akkor kerül a pont jóváírásra, ha a meghívott műkörmösként regisztrál és feltölti az első műköröm képét. Meghívni az admin felületeden keresztül tudsz): 5 pont/meghívott Napi egyszeri bejelentkezés: 1 pont/nap Step by step feltöltés (havi első 3 StepByStep jutalmazása): 5 pont/StepByStep Műkörmös vendégeid havi értékelése alapján számított pontszám: 1-5 pont/hó

2011.11.16 - 13:05
Móni

Valaki megírná nekem, hogyan lehet hűségpontokat szerezni? Előre is köszönöm

2011.11.16 - 11:41
Móni
Válasz Kovács Tünde - 2011. november 16., szerda 06:18 üzenetére

A körmösnapróL pár gondolatom... sajnos most először éreztem a vonaton hazafele robogva az ürességet, a csalódottságot :-( a korábbi CN napokon tele új látványosságokkal, ötletekkel tértem haza, most viszont alíg találtam olyan infót, amit a szalonban alkalmazhatnék... Pl. : klassz a ló, de hogy 1000 vendégből ha 1 kérné... Bementem a műköröm kalitkába is 1 porcelánvirág kérdéssel, kértem az előadónőt hadd nézzek meg közelről 1 mester 1 szirmát, de NEM-leges választ kaptam, épp el volt foglalva: dumcsiztak, és körmöt fejezett be-a legutólsó mozzanatokat, de tényleg -egy híres előadó hölgynek. Tudomásul vettem , és még kitartóan megkérdeztem hogy van-e porcelánja most itt? - igen. -hangzott a válasz, de bíztattak hogy otthan próbálkozzak még, és ennyi :-( Ez volt az utolsó CN napom az életemben!!!!!!

Nekem is volt 1-2 problémám a mostani körmösnappal, bár az mindenképpen pozitívum, hogy a pedikűrös részleg nem egy "lyukban" volt, mint tavasszal. Összességében nem volt rossz, tetszett, de a következőre lehetne még finomítani. A lovacskáról és a kislány arcáról nekem is az a véleményem, mint Tündének, sokkal jobban örültem volna, ha olyan díszítést látok, amit szalon körülmények között fel lehet használni és el lehetett volna lesni néhány trükköt. Tényleg nagyon szép volt a lovacska, de 2-3 egyszerűbb mintának jobban örültem volna. Abban viszont Anitának van igaza, hogy ennyi embernek a kedvére tenni egyszerre lehetetlen. De lehet, hogy ha valaki a szervezők közül olvassa hozzászólásainkat, a következő körmösnapon változtatnak a tematikán. Nekem Gabó és Zsuzsi bemutatója kifejezetten tetszett, valamit az újság beépítése is :-)

2011.11.16 - 07:18
Szoboszlai Anita
Válasz Kovács Tünde - 2011. november 16., szerda 06:18 üzenetére

A körmösnapróL pár gondolatom... sajnos most először éreztem a vonaton hazafele robogva az ürességet, a csalódottságot :-( a korábbi CN napokon tele új látványosságokkal, ötletekkel tértem haza, most viszont alíg találtam olyan infót, amit a szalonban alkalmazhatnék... Pl. : klassz a ló, de hogy 1000 vendégből ha 1 kérné... Bementem a műköröm kalitkába is 1 porcelánvirág kérdéssel, kértem az előadónőt hadd nézzek meg közelről 1 mester 1 szirmát, de NEM-leges választ kaptam, épp el volt foglalva: dumcsiztak, és körmöt fejezett be-a legutólsó mozzanatokat, de tényleg -egy híres előadó hölgynek. Tudomásul vettem , és még kitartóan megkérdeztem hogy van-e porcelánja most itt? - igen. -hangzott a válasz, de bíztattak hogy otthan próbálkozzak még, és ennyi :-( Ez volt az utolsó CN napom az életemben!!!!!!

Kedves Tünde! Szerintem teljesen rendben volt a körmös nap,nekünk tetszett! Ha jól megnézzük ezen az oldalon eddig te csak kötekedtél és követelőztél!Ha nem tetszik a rendszer nem muszáj jelen lenni,nem kötelező!Nem hogy örülnél a lehetőségnek!Én azt teszem! Azt meg te sem gondolhattad hogy a kb.1000 körmös minden kívánságát leseik és teljesítik az előadók! A tanfolyamon megmutatják hogy hogy csinálják a profik! Az meg hogy beszélgetett miért is ne tehetné,talán ők nem állhatnak meg pihenni? Eddig is olvastam a hozzászólásaidat most viszont nem bírtam ki hogy ne szóljak hozzá,miért kell mindig kötekedni és fontoskodni?????????Nem értelek! És ezt most nem sértésnek szántam csak gondoltam ezt nem hagyhatom szó nélkül! Ne legyél rossz indulatú! További szép napot mindenkinek!

2011.11.16 - 06:18
Kovács Tünde

A körmösnapróL pár gondolatom... sajnos most először éreztem a vonaton hazafele robogva az ürességet, a csalódottságot :-( a korábbi CN napokon tele új látványosságokkal, ötletekkel tértem haza, most viszont alíg találtam olyan infót, amit a szalonban alkalmazhatnék... Pl. : klassz a ló, de hogy 1000 vendégből ha 1 kérné... Bementem a műköröm kalitkába is 1 porcelánvirág kérdéssel, kértem az előadónőt hadd nézzek meg közelről 1 mester 1 szirmát, de NEM-leges választ kaptam, épp el volt foglalva: dumcsiztak, és körmöt fejezett be-a legutólsó mozzanatokat, de tényleg -egy híres előadó hölgynek. Tudomásul vettem , és még kitartóan megkérdeztem hogy van-e porcelánja most itt? - igen. -hangzott a válasz, de bíztattak hogy otthan próbálkozzak még, és ennyi :-( Ez volt az utolsó CN napom az életemben!!!!!!

2011.11.16 - 06:10
Kovács Tünde

Adminisztrció :-) Kite nnéd a következő liciteket??? köszike!

2011.11.14 - 20:32
Osvát Olga
Válasz szigyarto izabella - 2011. november 14., hétfő 16:27 üzenetére

lásd weblap alján a súgóban

Köszike :)

2011.11.14 - 20:28
Móni
Válasz szigyarto izabella - 2011. november 14., hétfő 16:35 üzenetére

jaa. hasznos funkció lenne ha a fórumban feltett kérdéseinkre válasz érkezése esetén kapnánk értesítőt, és nem mindig kellen figyelni,h vajon jött-e válasz?? Nagy dolog lenne kedves Admin?

Szerintem is jó ötlet, mert néha több oldalt kell visszaolvasni, hogy esetleg megtaláljuk kérdésükre a választ. Nem feltétlenül e-mail-re gondolok, de valahogy belépéskor jó lenne látni, hogy válasz érkezett.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár