2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

G. Orsi - Válaszolok
2011.11.08 - 14:39
G. Orsi - törölt felhasználó

Sziasztok! Hogyan tudok feltöltött képet törölni? Nekem olyan mintha a sor vége ahol felajánlja a törlést lemaradt volna és nem is lehet arrább húzni a sort a törlésig.

2011.11.07 - 05:26
Kovács Tünde

Sziasztok, akkor a licit zárása változik?

2011.11.07 - 05:02
Administrator
Válasz bezdan martin krisztina - 2011. november 6., vasárnap 16:27 üzenetére

bevagyok jelentkezve .adminisztracio alatt nemtudok semmit kinyitni..igy a kepfeltolte sincs meg.:(((

Kedves Krisztina! Igaza van Andreának. Látogatóként regisztráltál, ezért nem tudsz képet feltölteni. Kérlek, hogy töröld a felhasználói fiókodat és regisztrálj be műkörmösként (regisztrációnál egy legördülő ablak).

2011.11.06 - 20:15
Anda Andrea

Műkörmösként regisztráltál? Mert nekem ott van most is az adminisztráció cimszó alatt "Képfeltöltés,adminisztráció".De ugy emlékszem csak ha látogatóként regisztráltál nem enged képetfeltölteni.

bezdan martin krisztina - Válaszolok
2011.11.06 - 16:27
bezdan martin krisztina - vendég

bevagyok jelentkezve .adminisztracio alatt nemtudok semmit kinyitni..igy a kepfeltolte sincs meg.:(((

2011.11.06 - 16:14
Anda Andrea
Válasz bezdan martin krisztina - 2011. november 6., vasárnap 16:08 üzenetére

sziasztok segitseget kerek hogyan tudok felrakni par kepet az oldalra ,mert sehol sem talalom a modjat???kosziii

Szia ! Ha regisztrált tag vagy be kell jelentkezned, majd a bal oldalon az adminisztráció címszó alatt találod a képfeltöltést.

bezdan martin krisztina - Válaszolok
2011.11.06 - 16:08
bezdan martin krisztina - vendég

sziasztok segitseget kerek hogyan tudok felrakni par kepet az oldalra ,mert sehol sem talalom a modjat???kosziii

2011.11.04 - 09:28
Administrator

Erika! Nem kell egyesével végignézni a képek hozzászólását, mert megjelenik az admin felületen, hogy melyik képhez van hozzászólás, másrészt Műköröm képek fórumban kigyűjtve látszik az összes hozzászólás a képekhez egy helyen.

2011.11.04 - 07:29
R. ERIKA

Még egy észrevétel ha hozzászolunk egy koléganönk munkájához őőőő kap valami jelzést róla vagy csak ha eggyesével megnézegeti a képeinek a hozzászólásait mert sokszor felmerülnek kérdések egy-egy szép munkával kapcsolatosan de válasz nem érkezik.

2011.11.04 - 07:26
R. ERIKA

Sziasztok a facebbokos problémát én is észleltem nálam olyan mintha hetente kéne frissitenem .

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár