2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.10.31 - 18:22
szigyarto izabella
Válasz Administrator - 2011. október 31., hétfő 07:04 üzenetére

Kedves Izabella! A Cookie-kat engedélyezni kell ennek a funkciónak a használatához. A böngésző Eszközök/Beállítások menüjében tudod elvégezni. Ez alaphelyzetben be van kapcsolva, Nálad valamiért nem. Ha nem boldogulsz, kérlek, hogy írj az info@mukorom.hu email címre és valamelyik kollégám részletesebb segítséget nyújt. Üdv

köszönöm gyors válaszod, a probléma megoldódott

2011.10.31 - 07:04
Administrator
Válasz szigyarto izabella - 2011. október 29., szombat 09:57 üzenetére

csak egy rövid észrevétel: jó ideje miden bejelentkezésem alkalmával a rendszer kéri,h engedélyezzem a facebook adatkapcsolatot. már jó régen engedélyeztem, minden alkalommal engedélyezem, és mégis állandóan ujra kéri. ennek ellenére a legutóbbi feltöltéseim nem kerültek fel a facebookra is. ???

Kedves Izabella! A Cookie-kat engedélyezni kell ennek a funkciónak a használatához. A böngésző Eszközök/Beállítások menüjében tudod elvégezni. Ez alaphelyzetben be van kapcsolva, Nálad valamiért nem. Ha nem boldogulsz, kérlek, hogy írj az info@mukorom.hu email címre és valamelyik kollégám részletesebb segítséget nyújt. Üdv

2011.10.29 - 09:57
szigyarto izabella

csak egy rövid észrevétel: jó ideje miden bejelentkezésem alkalmával a rendszer kéri,h engedélyezzem a facebook adatkapcsolatot. már jó régen engedélyeztem, minden alkalommal engedélyezem, és mégis állandóan ujra kéri. ennek ellenére a legutóbbi feltöltéseim nem kerültek fel a facebookra is. ???

2011.10.27 - 05:07
Kovács Tünde

Sziasztok, a következő licit termék nem lehetne egy nagy fémbőrönd ???

2011.10.19 - 05:14
Kovács Tünde

Megtaláltam a pontokra beváltható termékeket,ezek közül mindenem megvan, köszönöm. Lehet hogy bővíteni érdemes volna a listát.A kéztámasz, és pl . egy géllakk készlet között mind eszmei, anyagi, és színvonalbeli külömbséget látok.

2011.10.19 - 05:07
Kovács Tünde
Válasz Administrator - 2011. október 16., vasárnap 17:47 üzenetére

Sziasztok! Közvetlen átjárás nincs a két hűségpontos rendszer között, DE itt is tudtok vásárolni a mukorom.hu -s hűségpontokért: http://www.mukorom.hu/webshop

Kifejtenéd ezt bővebben ? Én a rendeléseim során soha nem tudtam beváltani az ott kapott pontjaimat sem, nem volt olyan termékre beváltható, amit vettem:-(

2011.10.16 - 17:47
Administrator
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. október 16., vasárnap 08:10 üzenetére

Ez egy jó kérdés :) Engem is érdekelne :))

Sziasztok! Közvetlen átjárás nincs a két hűségpontos rendszer között, DE itt is tudtok vásárolni a mukorom.hu -s hűségpontokért: http://www.mukorom.hu/webshop

2011.10.16 - 17:46
Administrator
Válasz Hamzáné Dávid Anett - 2011. október 14., péntek 05:32 üzenetére

A belépésemkor kéri a facebook csatlakozás engedélyezését pedig engedélyezve van hiszen a múlt hónapban és most is játszom a nailbookkal. Mikorkéri a facebook belépéshez az e-mailtés jelszót kiírja hogy ez az e-mail cím nem létezik a műköröm.hu-n és nem engedi, pedig ezt használtam eddig is. Mit tegyek?

Szia Anett! Leellenőriztük. Technikailag minden rendben. Ami probléma lehet, ha valamelyik oldalon (mukorom.hu v. Facebook megváltoztattad az email címedet). Kérlek, hogy most ismét próbáld le. Ha nem megy, akkor írj az info@mukorom.hu email címre.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.10.16 - 08:10
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Kovács Tünde - 2011. október 16., vasárnap 07:16 üzenetére

Azt szeretném kérdezni, hogy az itt összegyűjtött pontokat be lehet-e váltani a hűségpont füzetben gyűjtött matricapontokra?

Ez egy jó kérdés :) Engem is érdekelne :))

2011.10.16 - 07:16
Kovács Tünde

Azt szeretném kérdezni, hogy az itt összegyűjtött pontokat be lehet-e váltani a hűségpont füzetben gyűjtött matricapontokra?

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár