2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.09.29 - 08:07
Administrator

Sziasztok! Most fent van okt 15-i zárással a COVER PINK ZSELÉ-VARIÁCIÓK PRÓBAKÉSZLET. Hónap végén tanfolyam lesz

2011.09.28 - 20:35
Balaton Edit

Kedves Admin! Régóta várom, hogy lesz-e liciten tanfolyam mostanában? Köszi a választ! Edit

2011.09.26 - 18:55
Kovács Tünde

Légyszi tegyétek fel a következő licit tételeket!!!!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.09.25 - 14:32
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

De azért nem stresszelek túlságosan...csak megkérdeztem,hátha tudtok valamit:)

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.09.25 - 14:31
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Balázsi Szilvia - 2011. szeptember 24., szombat 08:29 üzenetére

Nekem is sok ilyen szokott jönni, mindig érdeklődnek, vagy időpontról írnak, a mukorom.hu-ról, aztán nem válaszolnak:D:D Legközelebb nem válaszolok, amúgy is telefonon lehet nálam beiratkozni:)

Szia!Nekem ezek értelmetlen levelek,nem érdeklődések,azért furcsálltam.

2011.09.24 - 08:29
Balázsi Szilvia
Válasz Jancsovics Éva - 2011. szeptember 19., hétfő 11:25 üzenetére

Kedves Admin!Az lenne a kérdésem,hogy hogy lehet az ,hogy mindenféle spamnek tűnő leveleket kapok a mukorom.hu-ról címezve?Vagyis azzal kapcsolatban...

Nekem is sok ilyen szokott jönni, mindig érdeklődnek, vagy időpontról írnak, a mukorom.hu-ról, aztán nem válaszolnak:D:D Legközelebb nem válaszolok, amúgy is telefonon lehet nálam beiratkozni:)

2011.09.19 - 17:28
Administrator

Kedves Éva! Sajnos mostanában nagyon sok valóban a spam. A Spam-et küldők annak érdekében, hogy elolvassák levelüket a címzettek, levelükhöz különböző - vélhetően népszerű - feladókat hamisítanak.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.09.19 - 11:25
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Kedves Admin!Az lenne a kérdésem,hogy hogy lehet az ,hogy mindenféle spamnek tűnő leveleket kapok a mukorom.hu-ról címezve?Vagyis azzal kapcsolatban...

2011.09.18 - 13:29
Administrator
Válasz Borbély Zsófia - 2011. szeptember 18., vasárnap 13:02 üzenetére

Kedves CN ADMIN! Regisztráltam a honlapon és szeretnék képeket feltölteni, de nem találom, hogy hol lehet. Az adminisztráció menüpont alatt nekem csak a Kedvenceim, Személyes adatok, Fiókom törlése és Legaktívabb tagok menüpontok jelennek meg. A Személyes adatok menüpontban egy személyes képet feltölthetek, de ott többet nem tudok, ha újat próbálok feltölteni, cseréli az előzőt. Mit csinálok rosszul? Ezen kívül a nekem tetsző képeket sem tudom csillaggal értékelni... Ezt hol találom? Köszönöm a segítséget! bzsofia

Kedves Zsófia! Vendégként regisztráltál, ezért nem tudsz képet feltölteni. Kérlek, hogy töröld a regisztrációdat, és regisztrálj be újra, de most már műkörmös szakmabeliként (regisztrációnál ezt válaszd a legördülő menüből).

2011.09.18 - 13:27
Administrator
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. szeptember 18., vasárnap 12:19 üzenetére

Kedves CN ADMIN! Pár hónapja nyertem a liciten egy továbbképzést! A porcelán/akril felső szintű műhelytitkok az olimpiai bajnoktól-t. A kérdésem az lenne hogy mivel külföldön élek és nem tudok haza menni az október 13-ai továbbképzésre és jövő nyárig egyáltalán nem tudok haza utazni esetleg tovább adható e másnak vagy licitre bocsájthatnám e itt az oldalon az ön segítségével és a pontot amiért elvinné valaki jóváírnánk az adatlapomon? Bármilyen megoldás érdekel! Várom válaszát!

Kedves Andrea! Megoldjuk. Privátban írok Neked.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár