2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Borbély Zsófia - Válaszolok
2011.09.18 - 13:02
Borbély Zsófia - vendég

Kedves CN ADMIN! Regisztráltam a honlapon és szeretnék képeket feltölteni, de nem találom, hogy hol lehet. Az adminisztráció menüpont alatt nekem csak a Kedvenceim, Személyes adatok, Fiókom törlése és Legaktívabb tagok menüpontok jelennek meg. A Személyes adatok menüpontban egy személyes képet feltölthetek, de ott többet nem tudok, ha újat próbálok feltölteni, cseréli az előzőt. Mit csinálok rosszul? Ezen kívül a nekem tetsző képeket sem tudom csillaggal értékelni... Ezt hol találom? Köszönöm a segítséget! bzsofia

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.09.18 - 12:19
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

Kedves CN ADMIN! Pár hónapja nyertem a liciten egy továbbképzést! A porcelán/akril felső szintű műhelytitkok az olimpiai bajnoktól-t. A kérdésem az lenne hogy mivel külföldön élek és nem tudok haza menni az október 13-ai továbbképzésre és jövő nyárig egyáltalán nem tudok haza utazni esetleg tovább adható e másnak vagy licitre bocsájthatnám e itt az oldalon az ön segítségével és a pontot amiért elvinné valaki jóváírnánk az adatlapomon? Bármilyen megoldás érdekel! Várom válaszát!

2011.09.18 - 11:06
szigyarto izabella
Válasz Administrator - 2011. szeptember 18., vasárnap 09:59 üzenetére

Izabella! Engedélyeztem a megjelenést. Köszönöm a jelzést.

én is köszönöm

2011.09.18 - 09:59
Administrator
Válasz szigyarto izabella - 2011. szeptember 17., szombat 13:59 üzenetére

jó pár napja feltöltöttem egy step by step-et, de nem töltődőtt fel az oldalra csak az adatlapomra. miért is? valamit még csinálnom kell?

Izabella! Engedélyeztem a megjelenést. Köszönöm a jelzést.

2011.09.18 - 09:58
Administrator
Válasz Szabady Júlia - 2011. szeptember 18., vasárnap 03:37 üzenetére

sziasztok Belépéskor nem fogadta el a jelszavam a rendszer, ezért kapta egy generált új jelszót, és azt írták, hogy a személyes menü alatt tudom megváltoztatni. De hol találom ezt a személyes menüt???? üdv Júlia

Kedves Júlia! Bejelentkezés után a bal oldali menüsor alján találod az Adminisztráció menüpontot. Azon belül a Személyes adatok menüpontban tudod módosítani az adataidat. A műkörmös keresőbe akkor kerülsz be, amikor feltöltöd az első műköröm képedet a Képfeltöltés/adminisztráció menüpontban

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.09.18 - 08:11
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Kovács Tünde - 2011. szeptember 16., péntek 05:09 üzenetére

Kedves CN !érdeklődnék hogy ha licitálnék a fagyi zselé-lakkra, és esetleg meg is csípném, 2 színt lehetne-e benne cserélni, nálam ugyanis a zöld és a sárga egyáltalán nem keresett, a kék is necces... Várom válaszotokat, szép napokat...

Szia ! Szerintem licitálj rá nyugodtan,aztán ha megnyered majd Te eladod vagy csinálsz vele amit akarsz,kb. sehol se csinálnak ilyet,hogy akkor csere-bere,mert akkor lehetne uv-lámpa is a nyeremény...de bocs az van,akkor inkább zselékészletet kérek...szerintem pont azért van ilyen sok féle nyeremény,hogy mindenki eldönthesse mit akar.

2011.09.18 - 03:37
Szabady Júlia

sziasztok Belépéskor nem fogadta el a jelszavam a rendszer, ezért kapta egy generált új jelszót, és azt írták, hogy a személyes menü alatt tudom megváltoztatni. De hol találom ezt a személyes menüt???? üdv Júlia

2011.09.17 - 13:59
szigyarto izabella

jó pár napja feltöltöttem egy step by step-et, de nem töltődőtt fel az oldalra csak az adatlapomra. miért is? valamit még csinálnom kell?

2011.09.16 - 14:37
Administrator
Válasz Kovács Tünde - 2011. szeptember 16., péntek 05:09 üzenetére

Kedves CN !érdeklődnék hogy ha licitálnék a fagyi zselé-lakkra, és esetleg meg is csípném, 2 színt lehetne-e benne cserélni, nálam ugyanis a zöld és a sárga egyáltalán nem keresett, a kék is necces... Várom válaszotokat, szép napokat...

Tündi! Sajnos a készletet nem tudjuk megbontani.

2011.09.16 - 05:09
Kovács Tünde

Kedves CN !érdeklődnék hogy ha licitálnék a fagyi zselé-lakkra, és esetleg meg is csípném, 2 színt lehetne-e benne cserélni, nálam ugyanis a zöld és a sárga egyáltalán nem keresett, a kék is necces... Várom válaszotokat, szép napokat...

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár