2024. szeptember 20. - Friderika napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.07.23 - 16:42
EDO

Hogyan tudom felrakni a ste by step képeket ha már mindent feltöltöttem?

2011.07.22 - 21:56
szigyarto izabella
Válasz Crystal Nails - 2011. július 22., péntek 08:39 üzenetére

Izabella, a súgóban a többi információ mellett megtalálod pontosan kirészletezve,azt is, miért kaphatsz pontot. Képekkel kapcsolatban: "Képfeltöltés (havi első 5 kép jutalmazása): 3 pont/kép"

oké, köszönöm :)

2011.07.22 - 08:39
Crystal Nails
Válasz szigyarto izabella - 2011. július 21., csütörtök 21:29 üzenetére

valaki mondja meg nekem,h a feltötött képek után nem jár pont????? napok óta figyelem és semmi. előre is köszönöm

Izabella, a súgóban a többi információ mellett megtalálod pontosan kirészletezve,azt is, miért kaphatsz pontot. Képekkel kapcsolatban: "Képfeltöltés (havi első 5 kép jutalmazása): 3 pont/kép"

2011.07.21 - 21:29
szigyarto izabella

valaki mondja meg nekem,h a feltötött képek után nem jár pont????? napok óta figyelem és semmi. előre is köszönöm

Csató Krisztina - Válaszolok
2011.07.20 - 20:05
Csató Krisztina          - törölt felhasználó
Válasz Administrator - 2011. július 20., szerda 08:42 üzenetére

Kriszta! Az újonnan feltöltött képeid felkerülnek. A Facebook adatkapcsolat engedélyezése előttiek nem kerültek fel visszamenőleg automatikusan. Ezeket most utólag fel tudod tenni az Adminisztráció/Képfeltöltés menüpontban bejelentkezés után.

köszönömköszönöm

2011.07.20 - 08:42
Administrator
Válasz Csató Krisztina - 2011. július 19., kedd 20:35 üzenetére

sziasztok! nem jelenik meg minden képem a facebook-on az 59-ből csak 19. miért van ez? köszi

Kriszta! Az újonnan feltöltött képeid felkerülnek. A Facebook adatkapcsolat engedélyezése előttiek nem kerültek fel visszamenőleg automatikusan. Ezeket most utólag fel tudod tenni az Adminisztráció/Képfeltöltés menüpontban bejelentkezés után.

2011.07.20 - 08:36
Administrator
Válasz Szabó Mónika - 2011. július 18., hétfő 07:41 üzenetére

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, rendelnék a hűségpontos termékekből, de a nem engedi a rendszer, valamit nem jól csinálhatok?... bár elég egyértelmű a működés. Köszi Móni

Szia Mónika! Most már engedi. Köszi a jelzést.

Csató Krisztina - Válaszolok
2011.07.19 - 20:35
Csató Krisztina          - törölt felhasználó

sziasztok! nem jelenik meg minden képem a facebook-on az 59-ből csak 19. miért van ez? köszi

2011.07.19 - 08:49
Crystal Nails
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. július 18., hétfő 10:53 üzenetére

SZIASZTOK! NAGYON ÖRÜLÖK A NYEREMÉNYEMNEK,KÖSZÖNÖM! NINCS NAP HOGY NE KUKKANTANÉK BE ERRE A SZUPER OLDALRA! :) A BALCSIN SE HAGYOM KI! :))) NAGYON SZERETEM A CRYSTAL NAILS TERMÉKEKET SZINTE CSAK EZT HASZNÁLOM!AJÁNLOM MINDENKINEK! SZÉP NYARAT ÉS JÓ MUNKÁT MINDENKINEK!

Kedves Anita! Köszönjük a hozzászólás! Örülünk, hogy tetszik az oldal. További szép nyarat és fórumozást kívánunk neked :)

2011.07.18 - 10:53
Szoboszlai Anita

SZIASZTOK! NAGYON ÖRÜLÖK A NYEREMÉNYEMNEK,KÖSZÖNÖM! NINCS NAP HOGY NE KUKKANTANÉK BE ERRE A SZUPER OLDALRA! :) A BALCSIN SE HAGYOM KI! :))) NAGYON SZERETEM A CRYSTAL NAILS TERMÉKEKET SZINTE CSAK EZT HASZNÁLOM!AJÁNLOM MINDENKINEK! SZÉP NYARAT ÉS JÓ MUNKÁT MINDENKINEK!

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár