2024. szeptember 19. - Vilhelmina, Januáriusz, Dorián napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.05.20 - 15:41
Kovács Jessica

Köszönöm szépen! :)

2011.05.20 - 14:24
Administrator
Válasz Kovács Jessica - 2011. május 20., péntek 13:23 üzenetére

Sziasztok! Az új képeimet az oldal elmentette, de facebookra nem töltődött fel. Visszanéztem és pedig kijelöltem a funkciót. Csak nálam van gond?

Szia Jessica! A Facebook elég nagy változtatást csinált a háttérben a múlt héten. Sok mindent utána kellett állítani. Megnézi ezt is a programozó.

2011.05.20 - 13:23
Kovács Jessica

Sziasztok! Az új képeimet az oldal elmentette, de facebookra nem töltődött fel. Visszanéztem és pedig kijelöltem a funkciót. Csak nálam van gond?

Bacskai Renáta - Válaszolok
2011.05.14 - 06:40
Bacskai Renáta - törölt felhasználó
Válasz Crystal Nails - 2011. május 13., péntek 09:24 üzenetére

Kedves Renáta! Az alábbiak szerint tudod a step by stepet feltölteni: Lépések: Bejelentkezés StepByStep feltöltés menüpontra kattintás Új StepByStep felvitele Cím, bevezető megadás, mentés képek cím módosítása törlés Képek szövegre kattintás Kép tallózása, kép leírása, Feltöltés Ha feltöltötted a képeket mi tudjuk aktiválni a step by stepet, hogy aktív legyen.

Köszönöm!

2011.05.13 - 09:24
Crystal Nails
Válasz Bacskai Renáta - 2011. május 13., péntek 07:12 üzenetére

Ha a saját mappámba töltök, azt megcsinálja, de ott nem tudom a stepes albumot kiválasztani. ... ???

Kedves Renáta! Az alábbiak szerint tudod a step by stepet feltölteni: Lépések: Bejelentkezés StepByStep feltöltés menüpontra kattintás Új StepByStep felvitele Cím, bevezető megadás, mentés képek cím módosítása törlés Képek szövegre kattintás Kép tallózása, kép leírása, Feltöltés Ha feltöltötted a képeket mi tudjuk aktiválni a step by stepet, hogy aktív legyen.

Bacskai Renáta - Válaszolok
2011.05.13 - 07:12
Bacskai Renáta - törölt felhasználó
Válasz Balázsi Szilvia - 2011. május 12., csütörtök 20:02 üzenetére

Szia! A képeket se tölti fel?

Ha a saját mappámba töltök, azt megcsinálja, de ott nem tudom a stepes albumot kiválasztani. ... ???

2011.05.12 - 20:02
Balázsi Szilvia
Válasz Bacskai Renáta - 2011. május 12., csütörtök 19:58 üzenetére

Sziasztok! Nem tudok Step by step képet feltölteni, pedig be vagyok jelentkezve. Csak nálam van gond?

Szia! A képeket se tölti fel?

Bacskai Renáta - Válaszolok
2011.05.12 - 19:58
Bacskai Renáta - törölt felhasználó

Sziasztok! Nem tudok Step by step képet feltölteni, pedig be vagyok jelentkezve. Csak nálam van gond?

Szabó Nikoletta - Válaszolok
2011.05.11 - 17:01
Szabó Nikoletta - törölt felhasználó
Válasz Administrator - 2011. május 11., szerda 14:27 üzenetére

Szia Niki! Az egy régi fajta 1-10 közötti értékelési lehetőség pontszámai. Az ideiglenesen megszűnt, mert bonyolult volt tőle a rendszer, és nem akartuk megzavarni a Nailbook játékban résztvevőket. Visszahozzuk nem olyan sokára.

Most már értem, köszönöm a választ!!

2011.05.11 - 14:27
Administrator
Válasz Szabó Nikoletta - 2011. május 11., szerda 06:27 üzenetére

Nem, én arra gondolok, hogy pl. a képfeltöltés, adminisztráció menüben a képeim mellett vannak számok, amik az értékelés oszlopban vannak, pl. 10, 7.5, ilyenek. Erre gondoltam, hogy ezeket hol lehet adni?

Szia Niki! Az egy régi fajta 1-10 közötti értékelési lehetőség pontszámai. Az ideiglenesen megszűnt, mert bonyolult volt tőle a rendszer, és nem akartuk megzavarni a Nailbook játékban résztvevőket. Visszahozzuk nem olyan sokára.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár