2024. szeptember 19. - Vilhelmina, Januáriusz, Dorián napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.16 - 12:25
Administrator
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. április 15., péntek 07:18 üzenetére

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet megnézni a nyertesek nevét... azokét a nyertesekét akik a kérdőíves játék nyertesei?!

Kedves Andi! A játék nyertesének a rendszer küld egy emailt, Ő innen tudja. Mindenki megnézheti a nyertes nevét a játék oldalán, a sorsolást követően, amíg le nem vesszük az adatlapot. Ez kb. egy hétig szokott még fent lenni sorsolás után.

2011.04.16 - 12:15
Karsai Barbara
Válasz Administrator - 2011. április 15., péntek 04:10 üzenetére

Szia Barbara! Nincs elfelejtve a munkád. Ez egy nem megszokott technológia, még döntést igényel. Még ma küldök emailban választ.

Köszönöm!

2011.04.15 - 18:40
R. ERIKA

Köszönöm:))))

Csató Krisztina - Válaszolok
2011.04.15 - 17:53
Csató Krisztina          - törölt felhasználó

Sziasztok! Az utóbbi 3 feltöltött képem után nem kaptam pontot. Ez másnál is előfordult? Mi lehet az oka? Kihez kell fordulni a problémával? Előre is köszönöm

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.15 - 07:18
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet megnézni a nyertesek nevét... azokét a nyertesekét akik a kérdőíves játék nyertesei?!

2011.04.15 - 04:10
Administrator
Válasz Karsai Barbara - 2011. április 14., csütörtök 17:35 üzenetére

Az Administrator-t kérdezném, hogy valami probléma van a legutóbb feltöltött aquarell használatával foglalkozó steb by step-emmel? Merthogy látom, hogy már azóta másoknak van több is, az enyém pedig nem jelenik meg.:(

Szia Barbara! Nincs elfelejtve a munkád. Ez egy nem megszokott technológia, még döntést igényel. Még ma küldök emailban választ.

2011.04.15 - 04:07
Administrator
Válasz R. ERIKA - 2011. április 14., csütörtök 10:59 üzenetére

Sziasztok lenne egy kérdésem a programmal kaocsolatosan.Ha részt veszünk a játékban kaphatnánk valami visszajelzést azon kivül hogy a válasz elküldve hogy helyesen vállaszoltunk-e Tudom megnézhetjük a segítségbe de néha nem eggyértelmű hogy mégis helyesen töltöttük ki.

Szia Erika! Most már kiírja, ha helyes volt a válasz.

2011.04.14 - 18:47
Kovács Jessica
Válasz Administrator - 2011. április 10., vasárnap 19:58 üzenetére

Jessica! Holnap megkérem a tanulmányisokat, hogy pontosítsák a honlapon.

Köszönöm!:)

2011.04.14 - 17:35
Karsai Barbara

Az Administrator-t kérdezném, hogy valami probléma van a legutóbb feltöltött aquarell használatával foglalkozó steb by step-emmel? Merthogy látom, hogy már azóta másoknak van több is, az enyém pedig nem jelenik meg.:(

2011.04.14 - 10:59
R. ERIKA

Sziasztok lenne egy kérdésem a programmal kaocsolatosan.Ha részt veszünk a játékban kaphatnánk valami visszajelzést azon kivül hogy a válasz elküldve hogy helyesen vállaszoltunk-e Tudom megnézhetjük a segítségbe de néha nem eggyértelmű hogy mégis helyesen töltöttük ki.

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár