2024. szeptember 16. - Edit, Ciprián napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.11 - 18:14
Karsai Barbara
Válasz Administrator - 2011. április 11., hétfő 13:59 üzenetére

Szia Barbara! Nekem ír a program a StepByStep feltöltésről és én engedélyezem a megjelenítést. Már megtörtént az imént, látható a munkád. Köszönjük a feltöltést.

Köszönöm szépen!

2011.04.11 - 13:59
Administrator

Szia Barbara! Nekem ír a program a StepByStep feltöltésről és én engedélyezem a megjelenítést. Már megtörtént az imént, látható a munkád. Köszönjük a feltöltést.

2011.04.11 - 13:50
Karsai Barbara

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Ha feltöltöttem a steb by step képeket, utána mi a teendő? Mert fogalmam sincs, nem is jelenítette meg, illetve pontot sem kaptam érte.

2011.04.10 - 19:58
Administrator
Válasz Kovács Jessica - 2011. április 10., vasárnap 09:05 üzenetére

Sziasztok! Tervezem, hogy elmegyek egy új tanfolyamra (Tartós porcelán építés és könnyed tavaszi díszítés), de sajnos még nem írták ki mit is kell pontosan vinni. Valaki tudja esetleg?

Jessica! Holnap megkérem a tanulmányisokat, hogy pontosítsák a honlapon.

2011.04.10 - 19:53
Administrator
Válasz Szoboszlai Anita - 2011. április 10., vasárnap 19:44 üzenetére

szia! ha jól emlékszem a képfeltöltésnél tudod a kis pipát kiszedni mielőtt feltöltenéd a mukorom.hu-ra a képeidet, így nem jelenik meg a facebook-on!

Igen, így van. Akkor nem tölti fel a Facebookra.

2011.04.10 - 19:44
Szoboszlai Anita
Válasz Dopita Judit - 2011. április 8., péntek 13:16 üzenetére

Ciasztok! Én azt szeretném kérdezni,hogy a feacebook alkalmazás le lehet calahogy tiltani? Köszi Judit

szia! ha jól emlékszem a képfeltöltésnél tudod a kis pipát kiszedni mielőtt feltöltenéd a mukorom.hu-ra a képeidet, így nem jelenik meg a facebook-on!

2011.04.10 - 09:05
Kovács Jessica

Sziasztok! Tervezem, hogy elmegyek egy új tanfolyamra (Tartós porcelán építés és könnyed tavaszi díszítés), de sajnos még nem írták ki mit is kell pontosan vinni. Valaki tudja esetleg?

2011.04.10 - 07:35
Karsai Barbara
Válasz Vári Erika - 2011. április 10., vasárnap 07:22 üzenetére

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, miért nem kapok már néhány napja pontkat képfeltöltésért? eddig kaptam...

A súgóban el tudod olvasni az erre vonatkozó adatokat. Egyébként a havi első 5 képet jutalmazzák darabonként 3 ponttal. A továbbiakért már nem kapsz pontot.

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.10 - 07:22
Vári Erika - törölt felhasználó

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, miért nem kapok már néhány napja pontkat képfeltöltésért? eddig kaptam...

Dopita Judit - Válaszolok
2011.04.08 - 13:16
Dopita Judit - törölt felhasználó

Ciasztok! Én azt szeretném kérdezni,hogy a feacebook alkalmazás le lehet calahogy tiltani? Köszi Judit

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár