2024. szeptember 16. - Edit, Ciprián napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.06 - 14:12
Crystal Nails
Válasz Jancsovics Éva - 2011. április 6., szerda 04:25 üzenetére

Sziasztok! A hűségfüzet elérhető valahol online?Nekem régi füzetem van,de kíváncsi lennék,hogy milyen termékekkel bővült?

Kedves Éva! A hűségfüzet online nem elérhető jelenleg, feltételezem a bővített levásárolható termékek listájára kíváncsi. Üzletünkben, területi képviselőinknél és viszonteladóinknál is talál ilyen hűségfüzetet.

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.04.06 - 04:25
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! A hűségfüzet elérhető valahol online?Nekem régi füzetem van,de kíváncsi lennék,hogy milyen termékekkel bővült?

2011.04.05 - 20:35
Derda Veronika

Köszönöm a válaszokat! Nehezen, de megoldottam. Balogh Veronika

2011.04.05 - 18:19
Administrator

Szia Veronika! A küldő ki kellett, hogy töltse az adatait, amikor elküldte Neked az üzenetet. Kérlek, hogy továbbítsd az emailt az info@mukorom.hu emailra. Köszönöm!

2011.04.05 - 17:00
Balaton Edit
Válasz Derda Veronika - 2011. április 5., kedd 16:26 üzenetére

Sziasztok! Emil címemre kaptam egy üzenetet a műköröm.hu-ról egy leendő vendég kérdéseivel. Sajnos sehogysem jövök rá hogyan tudnék neki válaszolni! Se emilen, se a müköröm.hu oldalon nem találom a lehetőséget. Köszönöm a segítséget! Veronika

Szia! Ha egyszerűen a beérkezett e-mail-re válaszüzenet küldesz szerintem akkor az célba ér! Nekem ez működött. Edit

2011.04.05 - 16:26
Derda Veronika

Sziasztok! Emil címemre kaptam egy üzenetet a műköröm.hu-ról egy leendő vendég kérdéseivel. Sajnos sehogysem jövök rá hogyan tudnék neki válaszolni! Se emilen, se a müköröm.hu oldalon nem találom a lehetőséget. Köszönöm a segítséget! Veronika

2011.04.05 - 15:16
Karsai Barbara
Válasz Administrator - 2011. április 5., kedd 14:30 üzenetére

Szia Barbara! A régen összegyűjtött pontok továbbra is érvényesek. Most bővült a hűségpontokért kapható termékek köre, illetve az oktatások esetében kedvezőbb feltételekkel válthatod be a már összegyűjtött pontokat.

Köszönöm szépen a gyors választ!

2011.04.05 - 14:30
Administrator

Szia Barbara! A régen összegyűjtött pontok továbbra is érvényesek. Most bővült a hűségpontokért kapható termékek köre, illetve az oktatások esetében kedvezőbb feltételekkel válthatod be a már összegyűjtött pontokat.

2011.04.05 - 14:19
Karsai Barbara

Sziasztok! Ma néztem át a nagykatalógust és láttam, hogy van új kuponfüzet. Ezek szerint a régi már nem is érvényes, vagy gyűjthetőek abban továbbra is a pontok? A válaszokat előre is köszönöm!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.04.05 - 13:45
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Kalmár Rita - 2011. április 5., kedd 12:39 üzenetére

http://www.crystalnails.hu/region/hungarian/index.php Itt megtalálod :)

Köszönöm!Már meglestem!

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár