2024. szeptember 16. - Edit, Ciprián napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.04.05 - 12:39
Kalmár Rita
Válasz Jancsovics Éva - 2011. április 4., hétfő 18:25 üzenetére

Sziasztok! Az új nagykatalógus mikor lesz elérhető?(elektronikus formában)

http://www.crystalnails.hu/region/hungarian/index.php Itt megtalálod :)

2011.04.05 - 08:08
Crystal Nails

Crystal Nails hűségpontok: minden 3000 Ft vásárlás után 1 db hűségpont jár. Ha valaki részt vesz egy egész napos továbbképzésen, 5 pontot kap. Ha részt vesz a Körömtáborban 50 pontot kap. OKJ-s tanfolyam után nem járnak pontok. A hűségfüzetbe beragasztott pontokat a hűségfüzetben található termékekre lehet beváltani. 90 pontért lehet részt venni az alábbi egész napos továbbképzéseken: Almási Henrietta - egész napos zselés díszítő alapképzése Halász Virág - egész napos tartós porcelán díszítő képzése Kovács Gabó egész napos technikai (zselés vagy porcelán) képzése Malekné Vígh Mária - egész napos zselés szalon építő-díszítő képzése

2011.04.05 - 08:01
Crystal Nails
Válasz Jancsovics Éva - 2011. április 4., hétfő 18:25 üzenetére

Sziasztok! Az új nagykatalógus mikor lesz elérhető?(elektronikus formában)

Szia Éva! Az ÚJ nagykatalógust az alábbi linken találod meg elektronikus formában.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.04 - 19:36
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó
Válasz Jancsovics Éva - 2011. április 3., vasárnap 04:55 üzenetére

Szia! Nem tudom,hogy a 45 pontot hol hallottátok,mert pl. előttem van a hűségfüzet (amibe a matricát a termékek megvásárlásáért 3000 Ft-onként adták),s abban is van tanfolyam,ami 150 pont.

45 pontot kapsz az okj-s tanfolyamért...állítólag...de nem tudom 100%-ra mert én nem kaptam :(

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.04.04 - 18:25
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! Az új nagykatalógus mikor lesz elérhető?(elektronikus formában)

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.04.03 - 04:55
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Andrea K Szamosi - 2011. április 1., péntek 14:54 üzenetére

45 pont a tanfolyam? Ezt már másodszor hallom... én miért nem kaptam akkor pontokat? Gondolom most már el kell fogadnom , h így jártam...

Szia! Nem tudom,hogy a 45 pontot hol hallottátok,mert pl. előttem van a hűségfüzet (amibe a matricát a termékek megvásárlásáért 3000 Ft-onként adták),s abban is van tanfolyam,ami 150 pont.

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.04.01 - 14:54
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

45 pont a tanfolyam? Ezt már másodszor hallom... én miért nem kaptam akkor pontokat? Gondolom most már el kell fogadnom , h így jártam...

2011.04.01 - 14:02
Administrator
Válasz Vári Erika - 2011. április 1., péntek 10:19 üzenetére

Szia. Igen én úgy tudom, hogy 45 hűségpont egy tanfolyam, 50 hűségpont pedig egy körömtábor beutaló

Szia Erika! A tanfolyamokra egyelőre ilyen módon még nem váltható be a hűségpont. ÉS meg kell különböztetnünk az Internetes hűségpontokat, valamint a termékek megvásárlása után járó hűségpontokat. Az internetes hűségpontokról, gyűjtésükről, felhasználhatóságukról a súgóban olvashatsz részletesebben http://www.mukorom.hu/sugo . Egyébként most áll mindkettő megújulás alatt. Figyelembe véve Tünde korábbi kérését is a tanfolyamokra beválthatóságra. Megkérem Zolit, hogy vasárnap szóljon erről is a Körömhajón.

2011.04.01 - 10:44
Crystal Nails
Válasz Vári Erika - 2011. április 1., péntek 10:21 üzenetére

Nyereményjáték szokott lenni ezen az oldalon, vagy csak licitek vannak?

Szia! Nyereményjáték is van, azt is a főoldalon találod meg.

Vári Erika - Válaszolok
2011.04.01 - 10:21
Vári Erika - törölt felhasználó

Nyereményjáték szokott lenni ezen az oldalon, vagy csak licitek vannak?

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár