2024. szeptember 8. - Mária, Adrienn napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.03.07 - 17:10
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Juhász Erzsébet - 2011. március 7., hétfő 15:35 üzenetére

Szia! Wow.De jó!:) Köszönöm a választ!És ha licitálok és valaki többet ajánl én tudom még utánna emelni a tétet?!(gondolom a futárt azt kikell fizetni)?

Szia! Ha van még idő a licit lejártáig,akkor tudod emelni a tétet. A területi képviselőnek nem kell fizetni a kiszállításért.

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.03.07 - 15:35
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó

Szia! Wow.De jó!:) Köszönöm a választ!És ha licitálok és valaki többet ajánl én tudom még utánna emelni a tétet?!(gondolom a futárt azt kikell fizetni)?

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.03.07 - 14:57
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Juhász Erzsébet - 2011. március 7., hétfő 13:18 üzenetére

Sziasztok! Viszonylag új vagyok itt! A licitálással kapcsolatban lenne kérdésem.Elolvastam de nem vagyok biztos a dolgokban. Most ha licitálok valamire és mondjuk más nem ajánl fel több pontot akkor azt a terméket én megnyertem és megkapom csupán a pontokért vagy fizetni kell valamennyit? Hogy van ez?? Van valakinek már tapasztalata?Köszönöm.Szép napot mindenkinek!

Szia! Szóval ha licitálsz valamire és nem ajánl más több pontot,akkor tied a termék,s nem kell semmit se fizetned. Én már nyertem itt egy Uv lámpát,s Tiborunk hozta is egy héten belül.(Ő a Crystal területi képviselője nálunk.)

Juhász Erzsébet - Válaszolok
2011.03.07 - 13:18
Juhász Erzsébet - törölt felhasználó

Sziasztok! Viszonylag új vagyok itt! A licitálással kapcsolatban lenne kérdésem.Elolvastam de nem vagyok biztos a dolgokban. Most ha licitálok valamire és mondjuk más nem ajánl fel több pontot akkor azt a terméket én megnyertem és megkapom csupán a pontokért vagy fizetni kell valamennyit? Hogy van ez?? Van valakinek már tapasztalata?Köszönöm.Szép napot mindenkinek!

2011.03.07 - 06:26
Kalmár Rita
Válasz Jancsovics Éva - 2011. március 7., hétfő 06:07 üzenetére

Szia! Támogatom az ötleted.Én beraknék egy-két zselé vagy porci készletet is... :) Én azt se bánnám,ha egy évig kellene rá gyűjtögetni...

Hát ezek valóban nagyon jó ötletek lennének :)) A tanfolyamos és a zselé készletes is :))

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.03.07 - 06:07
Jancsovics Éva - törölt felhasználó
Válasz Kovács Tünde - 2011. március 7., hétfő 06:02 üzenetére

Én meg jót aludtam, de reggel bántott hogy nem keltem fel, de aznap annyian voltak... kidőltem.Kértem a Cristalt hogy a pontbeváltható termékek közé vegye be a tanfolyamokat. Hátha...

Szia! Támogatom az ötleted.Én beraknék egy-két zselé vagy porci készletet is... :) Én azt se bánnám,ha egy évig kellene rá gyűjtögetni...

2011.03.07 - 06:02
Kovács Tünde

Én meg jót aludtam, de reggel bántott hogy nem keltem fel, de aznap annyian voltak... kidőltem.Kértem a Cristalt hogy a pontbeváltható termékek közé vegye be a tanfolyamokat. Hátha...

2011.03.06 - 09:43
EDO
Válasz Kovács Tünde - 2011. március 5., szombat 10:50 üzenetére

csajok, ki kellt már fel éjfélre licitálni????

Én beálítottam a telóm :)

2011.03.06 - 09:09
Balázsi Szilvia
Válasz Kovács Tünde - 2011. március 5., szombat 10:50 üzenetére

csajok, ki kellt már fel éjfélre licitálni????

Én nem feküdtem le:)

2011.03.05 - 10:50
Kovács Tünde

csajok, ki kellt már fel éjfélre licitálni????

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár