2024. szeptember 8. - Mária, Adrienn napja van.

Műköröm portál a Facebook-on:

Mukorom.hu kezelése fórum

Az oldal használatához kapcsolódó kérdések megosztásának színtere...

Eddigi hozzászólások a fórum témához: 1351 db

Mukorom.hu kezelése

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni!
Megteheted IDE kattintva, vagy regisztrálhatsz oldalunkra ITT!

2011.03.04 - 11:32
R. ERIKA

Köszönöm!!!

2011.03.03 - 14:38
Administrator

Erika! Ott van az első kép alatt is a jó szöveg. Azt akkor látod, ha belépsz a StepByStep oldalra a kép címére kattintva. Kint "Csak" egy gyors megnéző van, ami az első képre a kép címét adja.

2011.03.03 - 09:47
Balázsi Szilvia
Válasz R. ERIKA - 2011. március 3., csütörtök 09:03 üzenetére

Sziasztok lenne megint egy kérdésem feltöltöttem egy step by step munkát viszont az első képnél nem az a szöveg szerepel amit aláirtam(elökészitem a körmöt stb)hanem a cim ezt lehet korigálni????Elöre is köszönöm

Szia! Ha belépsz akkor bal oldalt a saját kezelőfelületeden ott van hogy step by step feltöltés, rákattintasz, akkor megjelennek azok amiket feltöltöttél és mellette ott szerepel a cím módosítása.

2011.03.03 - 09:03
R. ERIKA

Sziasztok lenne megint egy kérdésem feltöltöttem egy step by step munkát viszont az első képnél nem az a szöveg szerepel amit aláirtam(elökészitem a körmöt stb)hanem a cim ezt lehet korigálni????Elöre is köszönöm

2011.03.03 - 06:49
Kalmár Rita

Valóban jól el van dugva a Súgó, én pl a licit szövegében szoktam rámenni :)

Andrea K Szamosi - Válaszolok
2011.02.25 - 17:24
Andrea K Szamosi - törölt felhasználó

jól el van dugva a Súgó :) Megszokásból a lap tétjén kerestem, de nem találtam így azt hittem nincs is...

2011.02.25 - 11:10
Administrator

Szia Erika! Fórum hozzászólást egyelőre rajtam keresztül tudsz törölni (info@mukorom.hu). Nemsokára a felhasználók is tudják majd. A képek pontozása április végén kerül csak vissza.

2011.02.25 - 08:36
R. ERIKA

Még egy kérdés mikor kerül vissza az a lehetőség hogy a képeket lehessen értékelni nem csak csillaggal jutalmazni????

2011.02.25 - 08:34
R. ERIKA

Kérdésem lenne ha elrontok valamit de már közzétettem a forumon hogyan lehet törölni??????

Jancsovics Éva - Válaszolok
2011.02.25 - 07:08
Jancsovics Éva - törölt felhasználó

Sziasztok! Nagyon örülök az új menüpontnak (Kedvenceim),szerintem nagyon hasznos!Köszönöm,köszönjük!

Képzési naptár

mukorom.hu - Műkörmös képzési naptár